Aktuality

Dětský den očima dětí

Datum:

Dětský den očima dětí

Dětský den očima dětí

V sobotu jsem se probudila do krásného rána. "Honem, honem maminko! Nachystej mi prosím svačinu, ať nezmeškám." Pospícháme a jsem u školy první. To už ale začínají přicházet i další děti, až je nás pořádná spousta. Dostáváme soutěžní karty spolu s lístkem na jídlo. "START!" Zaznělo a my vycházíme na trasu. Cesta vede záhumenky a kolem lesa k hospodě u Odry. Z připravených soutěží a her se nám nejvíce líbí: flórbal, házení na koš, házení na cíl, hasiči, sprint, střelba ze vzduchovky do terče, poznávání listů stromů a samozřejmě trampolínááááá :-). V cíli na nás čeká výborný oběd. Můžeme si vybrat párek v rohlíku nebo zelňačku. Mňááám! Super akce. Příště půjdu určitě zas. Ráda bych se příště těšila na ještě více akční ukázku zásahu policie. To bych opravdu ráda.

Barbora K.