Aktuality

Exkurze do Informačního centra v Novém Jičíně

Datum:

Exkurze do Informačního centra v Novém Jičíně

Exkurze do Informačního centra v Novém Jičíně

V úterý 5.12. 2017 jsme s dětmi z 2.ročníku navštívili Nový Jičín a jeho informační centrum. Nejdříve jsme chvilku postáli na náměstí a děti se dozvěděly zajímavosti o centru města. Potom už nás čekala prohlídka Infocentra, seznámení s jeho činností, zhlédnutí fotografií z divoké přírody a nakonec expozice generála Laudona. Děti si vyzkoušely dobové kostýmy, střelbu z děla, poslechly si zajímavosti o tehdejších bojích a uviděly největší výtvor 3D tiskárny. Po hodině v expozici nás na náměstí čekali čerti, andělé a Mikuláš a na nádraží autobus.

Ve čtvrtek 7.12.2017 jsme si tuto výpravu zopakovali s  dětmi ze 3.ročníku. Celé dopoledne jsme strávili podobně jako druháci, jen ti čerti nám chyběli.

Oba výlety se vydařily, tak už se těšíme na další.

Eva Petrová

  /galerie/infocentrum