Zlatovláska

Zlatovláska

Od podzimu jsme ve škole od dětí slýchali různé zvěsti o muzikálu Zlatovláska: kdo koho hraje, co bylo ve scénáři, kdo zpívá jakou písničku atd. Když se blížil 24. březen a s ním i premiéra muzikálu, bylo ve vzduchu cítit napětí, nervozita a plno otázek, jak to všechno dopadne.

A dopadlo to krásně.

Z malých školáků se na jevišti stali velcí herci a zpěváci. Mile nás překvapila jejich nebojácnost, vystupování na jevišti, gesta, mimika a radost z podaných výkonů. Děti byly úžasné, ale bez vedení správných lidí by to takhle skvěle nedopadlo. Klobouk dolů před trpělivostí všech dospělých v zákulisí. Hlavně je dobře, že Eva Grulichová a Jana Maralíková dostaly nápad oživit opět dětský divadelní soubor.

Moc děkujeme a těšíme se i s dětmi ze školy na další výtvor, se kterým rádi pomůžeme.

Eva Petrová