Aktuality

Výlet do Prahy

Datum:

Výlet do Prahy

Tak jako každý rok, tak i letos jsme se vydali s celou školou na společný výlet. Naše cesta směřovala do hlavního města, do Prahy. Vyjeli jsme brzy ráno ze Suchdolu nad Odrou, abychom vše v pohodě zvládli projít.

 Děti byly natěšené a již ve vlaku si výlet skvěle užívaly. Po příjezdu na hlavní nádraží jsme se vydali směrem k Václavskému náměstí, prošli jsme trasu ke Staroměstskému náměstí a vydali se směrem na Petřín. Na kopci děti posvačily svoje zásoby a zažily spoustu legrace v Zrcadlovém bludišti. Poté jsme se metrem přesunuli na Národní třídu. Děti si samy zkusily lístek cvaknout a pro mnohé z nich byla cesta metrem premiérou.

Dalším bodem našeho programu byla prohlídka Lego – muzea. Řekla bych, že si spíše přišly na své mladší děti, které jednotlivé modely prohlížely s opravdovým zájmem a zaujetím. V závěru našeho výletu jsme navštívili McDonald a KFC.

Naivně jsme si myslely, že na zpáteční cestě budou děti zmoženy a budou mít tendenci spát. Jejich energie je nevyčerpatelná, a tak plní dojmů, zážitků a poznatků jsme se vcelku vesele vraceli vlakem zpátky domů.

Na nádraží nás již netrpělivě očekávali rodiče a my jsme byly rády, že vše dobře dopadlo, že jsme se vrátili ve zdraví a že jsme společně strávili příjemný den.

/galerie/vylet-do-prahy-leoexpress