Zobrazit hlavní menu

Setkání s důchodci

Jsme velice rádi, že po roční odmlce jsme opět mohli s našimi školáky a dětmi ze školky připravit krátké představení pro naše babičky a dědečky. Pro letošní rok jsme zvolili veselé téma, a sice „Cirkus“. Celým programem nás provázeli dva klauni. V úvodu se předvedly skvělým rytmickým tancem holky ze 3., 4. a 5. třídy. Poté pódium zaplnily děti z mateřské školy, které zazpívaly a zatančily. Pomyslnou štafetu převzali bubeníci, kteří zabubnovali dvě krátké skladby. Tak jako v každém cirkuse, tak také v našem nesměla chybět divoká zvěř. Tygři, lvi, sloni a na závěr také medvědi proběhli celým jevištěm a předvedli svoje nacvičené kousky. Nechyběly skoky přes hořící obruč, slalom kolem kuželů a také jízda na koloběžce. V závěru našeho programu vystoupila celá škola jako zvířecí kapela. Děti zazpívaly veselou písničku s živým doprovodem kytar, kláves, flétny a bicích. Děti se rozloučily s babičkami a dědečky písničkou „Nejhezčí dárek“, kterým by měl vlastně být celý náš program. Věříme, že jsme všechny přítomné v sále potěšili a těšíme se na další společné setkání.

Vydáno: 29. 11. 2021 | Autor: